Lietuvos krikščioniškojo jaunimo blaivybės sąjunga „Žingsnis“

Palangoje iškrito pavasarinė „Snaigė“

Palangoje iškrito pavasarinė „Snaigė“

Šeštadienį, gegužės 9 dieną, Palangos „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje pirmą kartą vyko „Snaigės“ stovykla, į kiurią sukvietėme  Palangos ir aplinkinių miestų 5–7 klasių moksleivius. Jos metu žaidėme įvairius žaidimus, bendravome ir linksmai leidome laiką. Žinoma, nepamiršome ir svarbiausio stovyklos bruožo – prevencijos. Vaikai dalyvavo trumpuose seminaruose apie alkoholio bei narkotinių medžiagų žalą, stebėjo pasirodymus, dalyvavo diskusijose. Drąsesnieji dalinosi savo pačių patirtimi.

Siekiant kad laikas neprailgtų, šokome, žaidėme. Stovyklautojai varžėsi net septyniose olimpiados rungtyse, kurios buvo nelengvos, tačiau labai smagios. Stovyklos dalyviai noriai stebėjo vadovų pasirodymus, kiekvienas pasirodymas sulaukė vis garsesnių aplodismentų. Tačiau kurti pasirodymus bei trumpus vaidinimus teko ir dalyviams. O jiems tai pukiai sekėsi!

Laikas prabėgo išties nepastebimai. Atslinkus vakarui nurimome, mokyklą apgaubė tyla ir jauki žvakių šviesa. Atėjo susikaupimo metas: juk tuoj reikės atsisveikinti… Nors buvo liūdna, per daug nenusiminėme. Stovyklų bus dar daug, jose susitiksime ir lauksime dar daugiau dalyvių ie įspūdžių!