Lietuvos krikščioniškojo jaunimo blaivybės sąjunga „Žingsnis“

Žagarės „Sniego Gniūžtės“ atgarsiai (nuotraukos)

Žagarės „Sniego Gniūžtės“ atgarsiai (nuotraukos)

Lina Navickaitė

Šiais metais į Žagarės „Sniego gniūžtę“, vykusią gegužės 2-4 dienomis, sugūžėjo daugybė juonuolių. Sulaukėme draugų iš Ariogalos, Joniškio „Jaunimo imperijos“, Skaistgirio, Šiaulių „Lieporių“ gimnazijos ir Ilgžių pagrindinės mokyklos.

Kaip ir kiekvienoje „Sniego gniūžtės“ stovykloje gvildenome prevencines temas, nukreiptas prieš tabaką, alkoholį ir kitas narkotines medžiagas. Vedėme užsiėmimus aktualius jaunam žmogui bei ugdančius jo asmenybę. Šeštadienio vakare rodytas „Turn around“ šokis sulaukė tyrų ir nuoširdžių emocijų. Tada visi buvo susimąstę ir tylūs. Vienas kitas dalyvis braukė ašarą.

Labai džiugu matyti, kad mūsų kaip vadovų ir personalo darbas nenuėjo veltui. Per šias tris dienas visi tapome kaip viena didelė ir laiminga šeima. Tiek daug šypsenų ir juoko, tiek daug bendravimo ir apkabinimų! O šilti švelniukai paglostė ne vieno širdelę.

Per paskutinį bendrą užsiėmimą turėjome dar vieną galimybę pakalbėti vienas su kitu, pasidalyti įspūdžiais ar net išsiverktį į jau draugais tapusių žmogeliukų pečius.

Taigi, mes dėkojame ir sakome didelį „AČIŪ“ visiems dalyviams, kurie šios stovyklos metu tiesiog tryško  gera nuotaika. Taip pat,  esame be galo dėkingi ir dalyvius atlydėjusiems mokytojams. Na ir žinoma, mūsų mylimai „Sveikos mokyklos“ vadovei Irenai Buivydienei, kuri dėl mūsų taip stengiasi, „AČIŪ“ Jums. Iki kitų susitikimų!!!